Organizacija nastave od 18. siječnja 2021. godine

Sukladno preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja te u suglasnosti sa osnivačem Dubrovačko-neretvanskom županijom, ravnateljica OŠ Mljet donosi Odluku o organizaciji nastave od 18. siječnja 2021. godine. kako slijedi:

• učenici od 1. do 4. razreda osnovne škole nastavu pohađaju redovno u školskim učionicama (model A)
  • učenici od 5. do 8. razreda osnovne škole nastavu pohađaju online (model C)

Nastava počinje prema rasporedu:

Matična škola od 8:00 sati

Područna škola od 9:00 sati

Mole se roditelji učenika kojima je potrebna oprema za rad da se jave u školu u petak 15. siječnja prema sljedećem rasporedu radi preuzimanja opreme: 5. razred u 8:00, 6. razred u 8:30, 7.razred u 9:00, 8.razred u 9:30.

DODATNE INFORMACIJE I RASPORED NASTAVE OD 18. SIJEČNJA.

Nastava će se odvijati u realnom vremenu (od 8:00 ujutro do 14:15 sati ) prema novom raporedu koji ćete pronaći u privitku teksta.

Učenici petog i šestog razreda trebaju se prema rasporedu spojiti u aplikaciju Teams u 7:55 sati, a učenici sedmog i osmog razreda u 7:50 sati ujutro.

Mole se učenici i roditelji da se za sve poteškoće obrate mailom tijekom radnog vremana (sanja.bakota@skole.hr) te da prate sve informacije preko službenih stranica škole.

RASPORED NASTAVE ZA 1. I 3. RAZRED

PON UTO SRI ČET PET
1. HRV HRV VJE MAT HRV
2. MAT MAT VJE HRV TZK
3. PRI ENG MAT PID INF
4. TZK ENG HRV LK INA INF
5. DOD GLA TZK LK INA SRO
6. ROB DOP

RASPORED NASTAVE ZA 2. I 4. RAZRED

PON UTO SRI ČET PET
1. GLA/LK ENG TAL HRV PRI (4. RAZ)
2. GLA/LK ENG TAL MAT MAT
3. HRV HRV VJE TZK HRV
4. MAT MAT VJE INF SRO
5. PRI PRI HRV INF INA
6. TZK DOP/DOD ROB   TZK (2. RAZ)

Molimo roditelje da svakodnevno vode evidenciju tjelesne temperature djece.

objavio: Sanja Lazo   datum: 13. 1. 2021.