Uskršnja humanitarna akcija učenika PŠ Goveđari - učenička zadruga "Funjestra"
Autor: Sanja Lazo, 1. 4. 2021.

Djeca Područne škole Goveđari su tijekom veljače i ožujka vrijedno pripremali i slagali uskrsne dekoracije koje će se prodavati 1.4.2021. pred početak misnih obreda ispred crkve u Babinom Polju. Prihodom od prodaje će se pomoći potresom pogođenog područja OŠ Ivana Antolčića iz Komareva. U dogovoru sa ravnateljicom škole sav prikupljen novac biti će proslijeđen potrebitim učenicima škole.

Nakon održane prodaje prigodnih ukrasa za Uskrs prikupljeno je 2260 kn koje smo uplatili OŠ Ivana Antolčića.

Zahvaljujemo našem velečasnom don Stipu Zadri i svim mještanima koji su sudjelovali u akciji, a posebno učenicima PŠ Goveđari i učiteljicama Ivani Bebić i Dijani Palunčić Lalić.