Upis učenika u učeničke domove za školsku godinu 2021./2022.
Autor: Sanja Lazo, 18. 6. 2021.

Upis učenika u učeničke domove u školskoj godini 2021./2022. po prvi put u Republici Hrvatskoj provoditi će se elektroničkim putem preko mrežne stranice Informacijskog sustava prijava i upisa u učenički dom https://domovi.e-upisi.hr.

Informatizacijom procesa prijava i upisa u učeničke domove omogućiti će se jednostavan i brz elektronički upis uz manje administrativno opterećenje, kako za učenike i roditelje/skrbnike, tako i za učeničke domove. Učenicima se omogućuje prijava u više učeničkih domova, a posebna pogodnost za učenike je mogućnost praćenja rangiranja i uspoređivanja s ostalim učenicima koji su prijavili isti učenički dom.