Prvi dan škole

Dragi učenici,

u ponedjeljak 6. rujna počinje nova školska godina. Nadamo se kako ste se svi odmorili na ljetnim praznicima i željno iščekujete povratak u školske klupe.

Prvi dan škole učenici preuzimaju knjige i radne bilježnice te potpisuju obrazac o preuzimanju udžbenika za novu školsku godinu.

Učenici prvog razreda mogu doći u školu u pratnji roditelja koji će preuzeti udžbenike i radne bilježnice uz poštivanje epidemioloških smjernica.

Nastava će trajati do 11:25 sati kada je planiran povratak kući školskim autobusom.

U nastavku donosimo raspored za prvi dan škole.

SVIM UČENICIMA I DJELATNICIMA ŽELIMO SRETAN POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE!

peti šesti sedmi osmi
1. 8:00-8:35 SRO SRO SRO SRO
2. 8:40-9:15 GEO LK BIO HRV
3. 9:30-10:05 TAL GK GEO LK
4. 10:10-10:45 HRV TAL LK BIO
5. 10:50-11:25 PRI GEO HRV GK

RAZREDNA NASTAVA  MATIČNA ŠKOLA U BABINOM POLJU:

Učenici će dobiti raspored prvi dan nastave. Nastava traje od 8:00 do 11:25.

ZA UČENIKE PODRUČNE ŠKOLE NASTAVA POČINJE U 9:00 SATI I TRAJATI ĆE DO 10:30 SATI.

Mole se učenici da u autobusima nose maske. Tijekom nastave za učenike će biti osiguran sigurnosni razmak između klupa te nije obvezno nošenje maski.

objavio: Sanja Lazo   datum: 1. 9. 2021.