Organizacija nastave za četvrtak i petak 4. i 5. studenoga 2021.
Autor: Sanja Lazo, 28. 10. 2021.

U četvrtak, 4. studenoga i petak, 5. studenoga OŠ Mljet organizirati će rad "na daljinu".

Razrednica PŠ Goveđari i razrednica 1. i 3. razreda učenicima će nastavu organizirati putem društvenih mreža u dogovoru s roditeljima učenika.

Učenicima predmetne nastave i učenicima 2. i 4. razreda razredne nastave,  "nastava na daljinu" organizira  se putem aplikacije MS TEAMS.

NASTAVA ĆE SE ODRŽAVATI U REALNOM VREMENU PREMA POSTOJEĆEM RASPOREDU.

Mole se roditelji da nakon završetka online nastave poštuju epidemiološke smjernice. Podsjećamo na obvezu roditelja da ukoliko primijete simptome bolesti ne šalju dijete u školu nakon završetka online nastave i obavijeste razrednika.

Priloženi dokumenti:
4.i5.11.pdf (175.48 KB)