Virtualna izložba dječjih crteža pod nazivom "Siguran dom je jedini pravi dom"

Učenici OŠ Mjet sudjelovali su u projektu „Josipov dom – Osiguravanje sustava podrška za žene žrtve nasilja i žrtve nasilja u obitelji“. Cilj projekta je podizanje svijesti o neprihvatljivosti nasilja, te su tako i naši učenici, crtežima obitelji, uključili u kampanju protiv nasilja u obitelji.

Izloženi radovi biti će i dio kataloga, koji će se dostaviti svim školama sudionicama. Virtualna izložba trajno će se postaviti na web stranici projekta www.sigurnakuca-dnz.hr.

Nositelj projekta koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda je Dubrovačko-neretvanska županija, a partner na projektu je Caritas Dubrovačke biskupije. Projektom je osigurano više od 11 milijuna kuna bespovratnih sredstava za uspostavu sustava podrške za žene žrtve nasilja i žrtve nasilja u obitelji.

objavio: Sanja Lazo   datum: 15. 6. 2022.