Obavijest o štrajku dana 29. listopada

Poštovani roditelji i učenici,

U nastavku teksta možete dobiti informacije o štrajku.

Poštovani roditelji i učenici,

Sindikat hrvatskih učitelja i Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim školama Hrvatske, temeljem članka 205. Zakona o radu najavio je štrajk u OŠ Mljet za 29. listopada 2019. U štrajku će sudjelovati svi članovi Sindikata i zaposlenici koji se štrajku dobrovoljno pridruže.

Ravnateljica škole dužna je organizirati nastavu ili druge oblike odgojno obrazovnog rada sukladno broju raspoloživih zaposlenika Škole koji ne sudjeluju u štrajku. U slučaju da raspoloživi zaposlenici nisu dostatni za organizaciju redovne nastave ili drugih oblika odgojno-obrazovnog rada  ravnateljica će sve učenike, organiziranim prijevozom, vratiti kućama.

Učenici koje nema tko prihvatiti kod kuće, biti će zbrinuti u prostorima Škole na drugim aktivnostima do kraja nastavnog dana.

Sve informacije biti će pravodobno objavljene na službenoj stranici škole, a za sva pitanja možete se obratiti osobi  za kontakt:

Sanja Lazo, tel: 020 745 270, sanja.lazo@gmail.com

objavio: Sanja Lazo   datum: 28. 10. 2019.