Izložba fotografija radionica vezenja od 2006. do 2014. godine u OŠ Mljet
Autor: Sanja Lazo, 17. 12. 2019.

Radionice vezenja održavane su u OŠ Mljet od 2006. do 2014. godine najprije s učenicima završnih razreda, a od šk.god. 2007. do 2008. s učenicima nižih razreda. Radionice je organizirala udruga "Baština" uz pomoć gđe. Maje Milat i Marije Nodilo, a iz škole su pomagale učiteljica Nike Klobasa i psihologinja Sanja Lazo. S djecom su se radile osnove bijelog veza,krpice na lanu, senjolibri, a učilo se pletenje na dvije igle te su djeca izrađivala pletene torbice za mobitel.

Mnoštvo radova koji su nastali tijekom radionica vezenja fotografirani su u izloženi u prostoru škole uz potporu NP Mljet i udruge "Baština", a povodom novog ciklusa radionica vezenja u drugom polugodištu šk.god. 2019./2020. koje će voditi organizatorica izložbe Marija Nodilo.