Radionica povedimo knjigu u šetnju šumom
Autor: Sanja Lazo, 17. 9. 2021.

Učenici nižih razreda sudjelovali su u edukativnoj radionici Udruge Čudesna šuma. Učenici su kroz radionicu naučili povezivati učenje iz knjige/priručnika s iskustvom iz šume/prirode. Učenici su se upoznali s Malom školskom knjižnicom u prirodi i drvenom kućicom za knjige koju donira Udruga Čudesna šuma.
Voditeljica radionice Valentina Hršak, dipl.ing.geologije, waldorfski odgajatelj, povela je djecu u edukativnu iskustvenu šetnju s  odabranom knjigom te kroz pitalice tražilice poučila djecu korištenju knjiga i priručnika u istraživanju zanimljivih pojmova iz prirode. Učenici su iradionicu završili izradom Bara za pčele te su za domaću zadaću dobili na dar edukacijsku igru "Koliko si zelen".