Temeljem Vladine  odluke o kriterijima i načinu financiranja, odnosno sufinanciranja troškova prehrane za učenike osnovnih škola za drugo polugodište ove školske godine, OŠ Mljet započela je s podjelom besplatnih marendi za učenike. U program besplatne prehrane uključeno je 52 učenika matične škole u Babinom Polju i 11 učenika područne škole u Goveđarima.

Također učenici su uključeni i u projekt Školske sheme odnosno dodjele besplatnih obroka voća, povrća, mlijeka i mliječnih proizvoda 2022/23 Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju.

U privitku se nalazi dnevni meni koji će biti ponuđen učenicima.

Dobavljač i škola zadržavaju pravo izmjene menija ukoliko zbog vremenskih (nemogućnost dostave na otok)  i drugih okolonosti dobavljač neće imati potrebne količine proizvoda. O izmjeni menija roditelji će biti obaviješteni putem službenih stranica škole.

27.2.2023. - zvrk sa sirom