« Lipanj 2021 »

Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

OŠ Mljet raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa za sljedeće radno mjesto: učitelj/ica tehničke kulture.

Natječaj je objavljen 7. svibnja 2021. godine na oglasnoj ploči i web stranici škole, te na oglasnoj ploči i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i otvoren je 8 dana od dana objave.

Tekst natječaja je u privitku.

Na temelju raspisanih natječaja u privitku objavljujemo rezultate zapošljavanja po provedenim natječajima.

OŠ Mljet raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa za sljedeća radna mjesta: učitelj/ica fizike, učitelj/ica informatike, učitelj/ica edukator-rehabilitator i knjižničar.

Natječaj je objavljen 14. travnja 2021. godine na oglasnoj ploči i web stranici škole, te na oglasnoj ploči i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i otvoren je 8 dana od dana objave.

Tekst natječaja je u privitku.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

OŠ Mljet raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa za sljedeća radna mjesta: učitelj/ica talijanskog jezika, učitelj/ica informatike, učitelj/ica povijesti i učitelj/ica geografije.

Natječaj je objavljen 26. veljače 2021. godine na oglasnoj ploči i web stranici škole, te na oglasnoj ploči i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i otvoren je 8 dana od dana objave.

Tekst natječaja je u privitku.

OŠ Mljet raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa za sljedeće radno mjesto: domar.

Natječaj je objavljen 25. siječnja 2021. godine na oglasnoj ploči i web stranici škole, te na oglasnoj ploči i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i otvoren je 8 dana od dana objave.

Tekst natječaja je u privitku.

OŠ Mljet raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto: učitelj/ica informatike.

Natječaj je objavljen 11. siječnja 2021.g. na oglasnoj ploči i web stranici Škole, te na oglasnoj ploči i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i otvoren je do 27. siječnja 2021.g.

Tekst natječaja je u privitku.

Na temelju raspisanih natječaja u privitku objavljujemo razultate zapošljavanja po natječajima.