Klimatski kolaž na Mljetu

Igra "Klimatski kolaž" je inovativan pedagoški alat, osmišljen da na zabavan način  široj javnosti, ali i stručnjacima, približi što je i kako djeluje klima te pruži cjelokupan uzroka i posljedica klimatskih promjena te nauči na koje načine se može učinkovito djelovati.

Radionice Klimatski kolaž na Mljetu.

Igra „Klimatski kolaž“ je inovativni pedagoški alat, osmišljen da na zabavan način široj javnosti, ali i stručnjacima, približi što je i kako djeluje klima te pruži cjelokupan pregled uzroka i posljedica klimatskih promjena te nauči na koje načine se može učinkovito djelovati.

Događanja su dio projekta „Klimatski kolaž na otoku Mljetu“ koji DEŠA provodi u partnerstvu s udrugom MARS, sufinanciran iz Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.

Radionice će se održati 6. 11. 2023. u prostorijama OŠ Mljet šesti i sedmi sat za učenike predmetne nastave, te 8. 11. 2023. četvrti i peti sat za učenike razredne nastave, a peti i šesti sat za učenike predmetne nastave.

objavio: Tanja Puhjera   datum: 3. 11. 2023.