Supertalent show

Pobjednici prvog Supertalent showa učenika OŠ Mljet jesu učenici sedmog i osmog razreda pojačani učenicom šestog razreda Sunčicom Lazo! Čestitke svim sudionicima u nadi kako se u još većem  broju vidimo i iduće godine.

Na prvom Supertalent show-u pobjedio je glazbeni sastav učenika sedmog i osmog razreda pojačan učenicom šestog razreda Sunčicom Lazo, a pod mentorstvom učiteljice Tadeje Barović. Oni su nas ostavili bez daha tijekom cijelog svog nastupa, a izveli su pjesmu Little drummer boy.

Čestitamo svim sudionicima i njihovim mentorima koji su ih pripremali tijekom nastave. Dragi učitelji, ponosni smo na Vaš rad i trud i bez Vas ne bismo otkrili koje sve talente kriju naši učenici.

Kulinarska skupina učenika 2. i 4. razreda s učiteljicom Nikom Klobasom pripremila nam je kotonjatu, arancine i kiflice od marmelade. Učenici Područne škole koji pohađaju izvannastavnu aktivnost Karate, sa svojom učiteljicom Dijanom Palunčić Lalić oduševili su nas svojim borilačkim vještinama. Možda se u njima krije neki budići svjetski prvak.

Učenik Franko Matana posramio je nas odrasle prepoznavanjem zastava zemalja svijeta za koje mnogi od nas nikad nisu čuli, dok nas je učenik sedmog razreda Ivan Pavao Stražičić oduševio brzom izradom origamija. Naš simpatični Ivan izazvao je ovacije publike svojim znanjem o origamijima, samom izradom i spontanim razgovorom s publikom tijekom samog nastupa. Zbor učenika od 4. do 7. razreda pokazao je svoje vokalne sposobnosti izvedbom još jedne božićne pjesme.

Calypsice nas svakim svojim nastupom ostavljaju bez daha, cure bile ste fantastične. Posebno simpatičan nastup bio je nastup učenica razredne nastave A. Matana (3. razred), H. Nodilo, L. Orlandini i L. Polzer (4. razred), a kao šlag na torti bio je nastup u revijalnom dijelu programa kada su nas učenici šestog razreda F. Matana, L. Sršen, M. Bockovac i I. Marković sve skupa podigli na noge.

Bila je  to jedna vesela i zanimljiva priredba učenika i učitelja OŠ Mljet.

Hvala Vam svima na odazivu i podršci!

objavio: Tanja Puhjera   datum: 20. 12. 2023.