J A V N I P O Z I V turističkim agencijama

J A V N I   P O Z I V turističkim agencijama

prikupljanje ponuda za organizaciju i provedbu

petodnevne ekskurzije - ZAGREB/HRVATSKO ZAGORJE

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za realizaciju petodnevne ekskurzije - ZAGREB/HRVATSKO ZAGORJE donijelo je Odluku o raspisivanju Javnog poziva za prikupljanje ponuda za organizaciju i provedbu ekskurzije.

J A V N I   P O Z I V turističkim agencijama

prikupljanje ponuda za organizaciju i provedbu

petodnevne ekskurzije - ZAGREB/HRVATSKO ZAGORJE

Povjerenstvo je odredilo da objava Javnog poziva na internetskoj stranici škole traje trideset (30) kalendarskih dana, tj. od  24. siječnja 2024. do 23. veljače 2024. godine.

Povjerenstvo je odredilo da će se javno otvaranje ponuda održati 28. veljače 2024. godine u 12.00 sati u prostorijama Osnovne škole Mljet.

Ponude se redovnom poštom dostavljaju na adresu:

Osnovna škola Mljet

Sršenovići 42

20 225 Babino Polje

ili elektroničkom na: ured@os-mljet-babinopolje.skole.hr

objavio: Tanja Puhjera   datum: 24. 1. 2024.