Nagradni natječaj "Imam ideju za suvenir"

Naši učenici osmislili su originalne suvenire koje ćemo izrađivati u sklopu rada učeničke zadruge "Funjestra".

Pobjednici natječaja: Nikola Sršen, Nora Đivanović i Tina Falkoni.

ČESTITAMO!

Kroz suradnju učeničke zadruge "Funjestra" i NP Mljet organiziran je nagradni natječaj "Imam ideju za suvenir". Djeca su imala zadatak osmisliti suvenir otoka Mljeta koji bi oni poklonili prijatelju koji im je došao u posjet. Sami su crtali i izrađivali prijedloge suvenira, a stručna komisija izabrala je tri najbolja rada.

Za prvo mjesto izabran rad Nikole Sršena (OŠ Mljet 4. razred), Marina Sršena (PŠ Goveđari 2. razred) i Nore Đivanović (OŠ Mljet 4. razred). Marin i Nikola sami su izradili reciklirani papir sa sjemenkama ljekovitog i jestivog bilja što će biti odlična podloga za Norinu ideju izrade bookmarka. Drugo mjesto osvojila je učenica Tina Falkoni sa crtežom Malog mosta. Treće mjesto osvojila je Nora Đivanović i njen crtež mljetske vrše koju će djeca izrađivati kao ukrasni magnet.
Pobjednici su osvojili nagradni izlet u NP Mljet za cijeli svoj razred.
Čestitamo svim učenicima na kreativnosti i trudu.

Izložba učeničkih radova.
Prvonagrađeni rad - reciklirani papir sa sjemenkama ljekovitog i jestivog bilja.

Crtež mljetske vrše.
Mali most.

objavio: Sanja Lazo   datum: 3. 5. 2018.