Nacionalni kviz poticanja čitanja - Istraživači planeta Z.
Autor: Sanja Lazo, 6. 10. 2020.

Knjižnice grada Zagreba, u skladu sa svojom misijom poticanja čitanja kod djece i mladeži, već više od dvadeset godina organiziraju nacionalni kviz uz svesrdnu pomoć knjižničara. Nacionalni kviz za poticanje čitanja, u organizaciji Knjižnica grada Zagreba – Hrvatskog centra za dječju knjigu i Odjela za djecu i mladež Gradske knjižnice s Mediotekom, provodi se u Hrvatskoj putem mreže narodnih i školskih knjižnica u Mjesecu hrvatske knjige 2020. godini i posvećen je planetu Zemlji. Naziv ovogodišnjeg kviza je ISTRAŽIVAČI PLANETA Z.

u padajućemo izborniku/knjižnica možete pronaći detaljne informacije i suglasnost za sudjelovanje u kvizu! SRETNO!