Udžbenici i drugi obrazovni materijali za šk.god. 2021./2022.
Autor: Sanja Lazo, 25. 7. 2021.

Udžbenike i druge obrazovne materijale neophodne za rad u školskoj godini 2021./2022. za sve učenike u školi osigurati će Škola isto kao i prošle školske godine. Udžbenici su jednim dijelom korišteni (prikupljeni na kraju školske godine 2020./2021), a dijelom novi sukladno Zakonu o udžbenicima. Trošak nabave novih udžbenika i dokupa onih koji su u uporabi plaća MZO.

Drugi obrazovni materijali neophodni za redoviti rad učenika osigurani su na teret Dubrovačko-neretvanske županije. Drugi obrazovni materijali uključuju radne bilježnice i zbirke zadataka za sve nastavne predmete (prema izboru učitelja) kako u razrednoj tako i u predmetnoj nastavi.

Roditelji nabavljaju mapu za likovnu kulturu, boje, pribor za geometrijsko crtanje i obične bilježnice.

Preuzimanje udžbenika obavlja se prvog dana nastave u novoj školskoj godini. Učenici svojim potpisom potvrđuju preuzimanje udžbenika i izjave koje nose roditeljima na potpis.