Noć knjige

Osnovna škola Mljet ove godine sudjeluje u programu jedanaeste po redu nacionalne manifestacije – Noć knjige, koja će ove godine trajati čak četiri dana, od 22. do 25. travnja.

Noć knjige je manifestacija pokrenuta 2012. godine, kako bi se, bez zatvaranja očiju pred često nelijepom svakodnevicom, barem na jedan dan govorilo o čaroliji stvaranja i radosti čitanja knjiga. Cilj projekta je kroz jedinstvenu manifestaciju potaknuti kulturu čitanja i uvažavanja knjige kao civilizacijskog i kulturnog dosega te dati poticaj razgovoru o statusu i važnosti knjige u suvremenom društvu.

Dođite i družite se s knjigama 25. travnja u 18:00 sati u prostorijama OŠ Mljet.

Program:

- filmska projekcija

- kviz znanja

molimo sve zainteresirane da se prijave kjižničarki (osobno ili na mail ivana.bebic2@skole.hr)

objavio: Sanja Lazo   datum: 31. 3. 2022.