Radionica - osnove boksa

Dana 23.05.22, u OŠ “Mljet”, održana je radionica “Osnove boksa” za učenike od 5. - 8. razreda.
Radionica se održala povodom obilježavanja Svjetskog dana sporta koji se svake godine obilježava zadnji tjedan mjeseca svibnja.Radionicu je vodio Boško Mišić, profesionalni boksač i trener hrvatske reprezentacije do 22 god. Uz njega, radionicu su mu pomagali voditi boksač Josip Ćorić, prvak Hrvatske u superteškoj kategoriji i član BK “Kralj Tomislav” Čapljina te boksač amater Darijo Protrka,član BK“Kralj Tomislav” Metković.
3. školski sat je održana radionica za 5. i 7.razred, a 4. školski sat za 6. i 8. razred.

Zahvaljujemo učiteljici Marijani Kuduz na organizaciiji radionice i boksačima na posjetu!

objavio: Sanja Lazo   datum: 25. 5. 2022.