AKCIJA SKUPLJANJA PAPIRA - ZELENI KORAK

Pozivamo vas da se uključite u akciju sakupljanja starog papira u AKCIJI ZELENI KORAK

PRAVILA SUDJELOVANJA

Učenici svih škola koje se u roku prijave u Akciju prikupljaju stari papir od 01.10.2022. do 31.10.2022. godine.

Važno je da papir bude čist i bez folija, plastificiranih dodataka, bez lijepljenog i metalnog uveza, bez registratora i korica.
Dozvoljen je prikup: udžbenika, školskih knjiga, bilježnica i bijelog uredskog papira, novina, časopisa i kataloga.
Nije dozvoljen prikup: kartona, indigo papira, ugljenog papira, fotografija i foto papira, zauljenog i prljavog papira, gumiranih etiketa, pelena i sl.

Preporuka je da se sortirani papir veže špagom.

Svaka škola koja sudjeluje u akciji Zeleni korak bit će nagrađena od strane Reoma Grupe s iznosom ekvivalentnim otkupnoj cijeni po jedinici težine na dan odvoza prikupljenog papira, a novac će Reoma Grupa doznačiti školama u roku od 30 dana od dana objave rezultata akcije.
Nakon objave rezultata, deset najboljih škola koje sakupe najviše starog papira ( 5 područnih i 5 matičnih škola) dobiti će priznanje za postignuće koje su ostvarile po pitanju očuvanja okoliša te će im biti isplaćena novčana nagrada od strane dm – drogerie markta d.o.o. u obliku donacije na žiro račun škole u iznosu od 10.000,00 kn (slovima: desettisućakuna). Nagrade će biti uručene svakoj školi ponaosob u prosincu 2022, o čemu će pobjednici akcije biti pravovremeno obaviješteni.

VIŠE NA:

objavio: Sanja Lazo   datum: 24. 10. 2022.