Učenici pozvani na županijsko natjecanje iz matematike

Nakon održanog školskog natjecanja iz matematike i sastanka i uvida u testove, članovi povjerenstva su odredili bodovne pragove koji su uneseni u sustav natjecanja. U prilogu je lista pozvanih učenika na županijsku razinu natjecanja koja će se održati 1.ožujka u prostorijama OŠ Cavtat.

Čestitamo učenicima Franku Matani, Marinu Sršenu i Ivi Sršenu, mentorici prof. Vesni Franelić na postignutim rezultatima te želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju.

Dana 1.3.2023.  u OŠ Cavtat održana je županijska razina natjecanja na kojoj su sudjelovali učenici Ivo Sršen i Marin Sršen.  U prilogu donosimo rezultate natjecanja na kojem su naši učenici postigli zavidan uspjeh te je Ivo Sršen zauzeo drugo, a Marin Sršen deveto mjesto.

ČESTITAMO!

Priloženi dokumenti:
Pozvani_2023..pdf (513.32 KB)
rezultati_zupanijsko_23_oscavtat.pdf (209.96 KB)

objavio: Sanja Lazo   datum: 7. 2. 2023.