Obavijesti vezane uz nabavu udžbenika i radnih materijala za učenike

Poštovani roditelji,

financiranje nabave radnih materijala osigurano je od strane Dubrovačko-neretvanske županije za sve učenika od 1. do 8. razreda. Također će se osigurati nabava udžbenika uz korištenje uporabnih udžbenika koje učenici zadužuju početkom školske godine.

Za prvašiće osim udžbenika i radnih bilježnica koje će dobiti prvi dan nastave potrebno je nabaviti i:2 crtančice 6 pisanki A (po potrebi i više) 1 bilježnica iz geometrije 2 bilježnice iz matematike (Matematika 1 2) Ravnalo (ako nema u pernici) Pribor za likovnu kulturu: Likovna mapa (s kolaž papirom) Tempere, vodene boje, plastelin, glinamol, kistovi za vodene boje, kistovi za tempere, tuš, paleta, škare, ljepilo.

objavio: Sanja Lazo   datum: 1. 8. 2023.